מסטרה אורי ומסטרה קוגומלו - פורמטורה 2022

מסטרה אורי התחיל  ללמוד קפוארה בשנת 1996 בסטודיו המיתולגי של אמו ב"סביונים יהוד "
בשנת 2000 טס לראשונה לברזיל ושהה שם במהלך כשנה בה התאמן רבות והתמקצע ברזי אומנות הקפוארה .

מאז ועד ימינו הספיק לצבור טיסות רבות ב"שם הקפוארה" לברזיל ולעולם בכלל .

בשנת 2002 מיסד את הקבוצות שלו תחת השם "האקדמיה הישראלית לקפוארה" במטרה להגשים את החלום לפתח את הקפוארה בארץ ולבנות קבוצת קפוארה.

במרוצת השנים ה"אקדמיה הישראלית לקפוארה" פעלה בשיתוף מס' מאסטרים וקבוצות מהעולם וכיום היא פועלת בשמה העולמי "קפוארה טרה סנטה".

במרוצת השנים מסטרה אורי פעל רבות לקידום הקפוארה בארץ : אלפי תלמידים , מאות טקסים , סדנאות עם קפואריסטים ברמות הגבוהות ביותר מכל העולם, הודות קפוארה, הופעות התנדבותיות רבות, קורסי מדריכים בווינגייט, תחרויות, תצוגות קפוארה בערוצי המדיה השונים, השתלמויות ועוד פעילויות רבות.
בין תלמידיו הבולטים ניתן למצוא את מסטרה קוגומלו , קונטרה מסטרה וואדו (מודיעין) וקונטרה מסטרה פייטו (רמלה) .

לביא קגן קוגומלו

קוגומלו, או בשמו הפרטי, לביא קגן, הוא מאמן בכיר לקפוארה מוסמך מבית ספר למאמנים בכירים בוינגייט, בעל תעודת התמחות בתנועה לגיל הרך מוינגייט, מדריך בשיטת oco קואורדינציה שלב א’ ושלב ב’  וכמו כן תורת המשחק וילדים.

לביא התחיל את דרכו בעולם הקפוארה בשנת 1998 בפתח תקווה, והוא נחשב ממייסדי הקפוארה בארץ!  קוגומלו מגדל דורות רבים של ילדים, ומוביל צוות מדריכים בכיר בכל הארץ, בנוסף מרכז את תחום הדרכת הקפוארה בוינגייט והכשרת מדריכים.

לביא פיתח פרויקט קפוארה טיפולית לקבוצה של חרדה חברתית ומפעיל פרויקטים חינוכיים המשלבים בתוכם תרומה לקהילה, בעל להקת ההופעות המצליחה “קפוארה שואו” שמופיעה בכל רחבי הארץ ומסביב לעולם.

למרות הוותק והדרגה שלו, לביא לא נח לרגע, ותמיד עסוק בלמידה והתפתחות אישית, מעשיר את ידיעותיו מעולם הקפוארה, ואת כל הידע חולק עם תלמידיו.

 

הכירו את סדר החגורות בקבוצה

קפוארה טרה סנטה